Klacht: Defecte draadloze oortjes

Lars Meijerink op 29 september 2023 over Amazon in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Amazon
Status Nieuwe klacht
Datum 29 september 2023

Een klant heeft meer dan een jaar geleden OnePlus Buds Pro besteld bij Amazon, maar deze zijn inmiddels defect. Ondanks het recht op twee jaar garantie, lukt het de klant niet om contact op te nemen met Amazon voor ondersteuning.

Mijn Klacht:

Ik heb ruim een jaar geleden OnePlus buds pro besteld bij Amazon en ze zijn nu al kapot. In heb online gekeken waar ik recht op heb en daar staat dat ik 2 jaar garantie heb, maar ik vind geen enkele manier om contact op te nemen met amazon. Ik zou graag willen horen wat zij voor mij kunnen betekenen

Gewenste Oplossing:

Vervanging van de oortjes of mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Amazon

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Amazon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lars Meijerink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten