Mijn Klacht:
Op 19 september 2021 heb ik mijn Apple Watch series 6 met een defect (na contact met de klantenservice van Amazon) retour aangeboden. Ten tijden van de aankoop is deze Apple Watch betaald met een rekening van MoneYou. Op het moment van retour was MoneYou gestopt als bank en per 8 april kwamen er geen betalingen meer binnen (bevestigd door ABN AMRO (moederbedrijf) per mail en telefoon). Volgens de klantenservice van Amazon zou dit geen probleem zijn aangezien het geld automatisch gebounced zou worden en dan uitbetaald zou worden via mijn credit card (screenshots van dit gesprek zijn aanwezig).
Inmiddels zijn we 1,5 maand verder en heb ik meerdere malen contact gehad met de klantenservice van Amazon. Volgens het Apex team (verantwoordelijke afdeling binnen Amazon) zou de betaling geslaagd zijn. Volgens ABN AMRO is dit onmogelijk en heeft het Apex team dan geen grondig onderzoek gedaan naar de bounce omdat zij sinds 8 april al geen betalingen meer aannemen.
Omdat de klantenservice niet goed dit probleem kon oplossen is mij gevraagd om direct contact op te nemen met het Apex team (3 maal). Hier heb ik tot op nog nooit een reactie op ontvangen, ook na meermaals aandringen van de klantenservice bij het Apex team.
De klantenservice staat mij telkens vriendelijk te woord maar er is geen mogelijkheid om anders dan via de email direct in contact te komen met het Apex team om mijn situatie uit te leggen. Ik heb meermaals aangegeven dat ik open sta om langs te komen op het kantoor of te bellen. Inmiddels weet ik niet meer waar ik naartoe moet, telkens wordt mij verteld dat ik 5 werkdagen moet wachten op een reactie van het Apex team, alleen blijft een reactie uit en herhaalt alles zich weer opnieuw. Uiteindelijk zit ik zonder product en zonder mijn geld, ben ik machtenloos en word ik van het kastje naar de muur gestuurd.
ABN AMRO verzekerd mij dat er geen betalingen zijn binnengekomen, zij hebben hier een onderzoek naar gedaan (bewijs is geleverd via de mail). Volgens ABN AMRO is Amazon aan zet omdat zij uitvoerende bank zijn. Zij vinden dat dit allemaal ook veel te lang duurt en verwachten dat Amazon geen degelijk onderzoek heeft ingesteld om het gebouncede geld terug te vinden.
Gewenste Oplossing:
Geld op mijn rekening of weer beschikking tot mijn (defecte) product

