Klacht: Aan het lijntje gehouden door Amazone en al 2 keer ons geld kwijt!

Greetjeenhugo op 04 december 2021 over Amazon in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Amazon
Status Nieuwe klacht
Datum 4 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij het opzoeken waar je bestelling blijft krijg je het bericht dat ze de leverancier gaan contacteren. Het is een item dat je zo graag wou dus heb je wat geduld. Nog eens gaan kijken en plots is het te laat. De tijd is verstreken en je kan zelfs je geld niet terug vragen! Ik heb een uitprint van de chat gemaakt en kan u dit bewijzen! Dit is al het 2de item dat we nooit ontvangen hebben, en dat waren de enige 2 bestellingen. Amazone… nooit meer!! Dit is de enige manier om een klacht te melden, want bij Amazone zelf lukt dit niet. Het is een keuze menu waarop je onmogelijk je klacht op kunt doorgeven!

Gewenste Oplossing:

Geld terug! Zo simpel is het.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Amazon

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Amazon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Greetjeenhugo
💡

Tip from our consumer expert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Source: Europese Richtlijn Consumentenrechten