Klacht: veel beloften weinig daden

user-1378036 op 18 september 2017 over Allround Klussenbedrijf Lucian in de categorie Klusbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Klusbedrijven
Status Open
Datum 18 september 2017

Een klant van Allround Klussenbedrijf Lucian uitte zijn onvrede over de diensten van CASIUS, waarbij hij stelt dat er veel beloften zijn gedaan, maar weinig is waargemaakt. Hij heeft geen opdrachten kunnen vinden en heeft zijn rekening geblokkeerd, wat leidde tot juridische stappen van het bedrijf. De klant beschrijft CASIUS als onbetrouwbaar en beschuldigt hen van oplichting, terwijl hij nu een aanzienlijk bedrag moet betalen na een verloren rechtszaak.

Mijn Klacht:

Mijn Klacht.
Ik ben aangesloten bij CASIUS in 2016,ze hebben veel beloofd en weinig daden,ze houden aan geen enkele afspraak, ik heb niet eens een opdracht kunnen vinden via CASIUS, maar wel iedere maand voor betalen.
ik heb mijn rekening geblokkeerd, waardoor ze hebben Gerechtsdeurwaarders Juristen incassospecialist gestuurd.
Ik heb de rechtszaak natuurlijk verloren omdat ik in 2016 een handtekening heb gezet.Nu moet ik meer dan € 2200 aan hun betalen.
CASIUS is een gelegaliseerde diefstal, totaal niet te vertrouwen en ze zijn te geraffineerd, ze zijn oplichters.
De rechtssysteem geven hun ook gelijk, ze spelen smerige spelletjes. Juridisch gezien zijn zij het slachtoffer.
Alstublieft mensen geen contract tekenen bij deze oplichters.

Gewenste Oplossing:

je kunt niet tevreden zijn bij deze oplichters.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM