Klacht: Order niet ontvangen

[email protected] op 27 juli 2020 over AliExpress in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf AliExpress
Status Open
Datum 27 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Can you check for me please. I buy an light blue Ajax set , shirt and short. I payed. I see that you set the order to the netherlands but i did not received the order. The website from Ali changed and my order was gone.
My is name is Sjoerd Deibert, Ebro 159 in Uithoorn, Netherlands
Can you answer me please
Tel 0625553149

Het is bijna onmogelijk om contact te krijgen met de klantenservice. Het moet toch mogelijk zijn om erachter te komen om welke ordernummer deze besteld is. Het shirt en broek is ook niet meer te bestellen. Kosten, rond de 20 euro

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de order heb ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AliExpress

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AliExpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)