Klacht: Order betaald echter geen levering ontvangen

Michael Aken, van op 01 oktober 2020 over AliExpress in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf AliExpress
Status Open
Datum 1 oktober 2020

Een klant heeft een motorhoes besteld via AliExpress, maar na een foutmelding tijdens de betaling is er toch een bedrag afgeschreven. De orderstatus geeft aan dat de bestelling gesloten is en er iets mis is met de betaling, terwijl de klant geen contact kan krijgen met de leverancier.

Mijn Klacht:

Via AliExpress een motorhoes proberen te kopen. Tijdens de betaling kreeg ik een error te zien. Nadien is er wel een bedrag afgeschreven door PPRO Financial Ltd. inzake Alipay EUROPE LTD S.A. (BE44735045712145)
Desalniettemin staat bij de order status dat deze gesloten is en dat er iets fout is gegaan met de betaling.
Helaas krijg ik geen enkel contact met de leverancier.

Gewenste Oplossing:

Na ontvangst bestelde motorhoes of retour ontvangen betaald bedrag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AliExpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ramonvdrest
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)