Mijn Klacht:
Beste Aliexpress,
Ik heb bij uw deelnemer Just-do-it store een smyrna pakket besteld.
Dit pakket is geleverd en volgens de informatie waren alle kleuren er bijgeleverd conform het kleurenblad. Nu ik het kussen aan het maken ben blijkt halverwege, dat van een kleur te veel is geleverd en van de ander te weinig. Ik heb met de winkel contact gehad in deze communicatie was de winkel niet van plan de te weinig geleverde kleur alsnog te leveren. Wel werd ik min of meer verplicht € 0.01 over te maken via een dubieus betalingssysteem. Onze bank adviseerde nadrukkelijk dit niet te doen. kans van oplichting was duidelijk aanwezig.
Wij zouden graag van U uw medewerking willen inroepen om bij de winkel aan te dringen op de te kort geleverde kleur na te leveren.
het is voor ons mogelijk U de correspondentie met de winkel aan te leveren. Graag vernemen wij van U op welke wijze ik dit kan verzorgen/aanleveren.
M v gr
Heleen Jongejan
Gewenste Oplossing:
Onze klacht zou opgelost zijn als de winkel de ontbrekende kleur voor het smyrna kussen na zou kunnen leveren.


