Klacht: Geen Refund

1Yentl op 30 januari 2023 over AliExpress in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf AliExpress
Status Open
Datum 30 januari 2023

Een klant heeft een fleecedeken besteld via AliExpress, maar heeft het pakket nog steeds niet ontvangen, ondanks een verwachte leverdatum van 31 december 2022. Het pakket is geblokkeerd bij de Chinese douane en de communicatie met de verkoper en AliExpress verloopt onvriendelijk en onbehulpzaam. De klant heeft geen terugbetaling kunnen verkrijgen, omdat de verkoper dit heeft geblokkeerd, en voelt zich niet goed geholpen door de klantenservice.

Mijn Klacht:

Bestelling geplaatst (fleecedeken bed 82€). Enige optie direct betalen. Levering voorzien op 31/12/22. Heden 30/01/23 nog niks ontvangen. Pakket blijft geblokkeerd staan bij Chinese Douane. Ik neem contact met verkoper. Niet vriendelijk, niet behulpzaam. Eerste instantie vraag ik na te gaan waar mijn pakket is. Geen antwoord, stuurt me in plaats daarvan veel reclame. Verkoper schakelt knop terugbetaling uit. Ik neem contact met Alieexpres. Beloven mij op te volgen. Eerste instantie zeg ik dat ik mijn pakket wil, ipv terugbetaling. Heden, en vele mails later met Alie-expres zeggen ze geen Refund, omdat verkoper niet wil. En dat ik zelf maar achter mijn pakket aan moet hollen, en opzoeken waar het is. Dat is geen klantenservice. En ik ben altijd beleefd gebleven. Heden wil ik mijn geld terug ! Is 82€ ! Nergens een knop en Alie-expres help me niet. Wil u mij helpen om asap mijn geld terug te krijgen ? Ik ben het beu en dit is geen manier om een klant te behandelen. Kortom, uw hulp om mijn geld terug te krijgen !

Gewenste Oplossing:

Geld terug krijgen. Volledige aankoopbedrag. Ik heb gevoel wordt mij hier opgedrongen. Ik wil niet meer.

Mijn geld asap terug. Op voorhand betalen maar niks service ! Ook geen hulp v Alieexpres. Verschrikkelijk ! Geld terug very soon aub

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AliExpress

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AliExpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 1Yentl
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)