Klacht: Bontengillet besteld niet geleverd

Flowersunshine op 18 april 2018 over AliExpress in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf AliExpress
Status Open
Datum 18 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een bontengillet besteld en nooit geleverd gekregen. Terwijl Ali express zegt dat deze wel geleverd is en dat ik via PostNL moet bewijzen dat deze niet geleverd is. Contact opgenomen met PostNL en het bewijs geleverd. Nou krijg ik weer als reactie dat het termijn van de klacht verlopen is. En dat dit met de casemanager weer besproken moet worden. Wat ik belachelijk vind. Eerst zeggen ze dat ik bewijs nodig heb en nu is het termijn verlopen.

Gewenste Oplossing:

Als ik m’n geld terug krijg, ik heb niks ontvangen.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AliExpress

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AliExpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)