Klacht: 3x gebruikt en werkt niet meer

3008419942494331 op 19 april 2021 over AliExpress in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf AliExpress
Status Open
Datum 19 april 2021

Een klant heeft een diesel luchtverwarmer aangeschaft bij de JL Car Heater Store op AliExpress, die na drie keer gebruik niet meer functioneert en de foutcode E07 weergeeft. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen met de leverancier, heeft de klant geen reactie ontvangen en zoekt nu naar een oplossing voor het probleem met de bijna nieuwe kachel.

Mijn Klacht:

Diesel air heater gekocht via Alie Expres bij JL Car Heater Store
Bestelnummer 3008419942494331
3x gebruikt en geeft nu met aanzetten direct code E07 heb al direct naar leverancier gemailed maar krijg geen Antwoord.
Nu zit ik met een nagenoeg nieuwe kachel die het niet meer wil doen.
Graag z.s.m. een oplossing hiervoor.

Gewenste Oplossing:

Misschien helpen om kachel weer aan de gang te krijgen n.a.v de foutcode E07.
Of een geheel nieuw set leveren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AliExpress

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AliExpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 3008419942494331
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)