Klacht: verkeerde krant bezorgd

j.vlot op 25 mei 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 mei 2014

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft op 24 mei geen krant ontvangen en in plaats daarvan de NRC ontvangen, wat niet de gewenste krant is. Ondanks twee telefoontjes om de klacht door te geven, blijft de abonnee teleurgesteld en kijkt regelmatig of de krant alsnog bezorgd wordt. De abonnee overweegt om een krant te kopen, maar vindt dat niet nodig gezien het jarenlange abonnement.

Mijn Klacht:

24 mei za. geen krant ontvangen. Wel NRC maar dat is helemaal mijn krant niet. Mis mijn Magazine. Heb al 2 x gebeld om klacht door te geven. Kijk steeds op de mat of de krant er al is. Kon er nog wel een gaan kopen maar met mijn jarenlange abonnement had ik daar geen zin in.

Gewenste Oplossing:

Krant bezorgen s.v.p.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM