Klacht: Overlast door geluid brommer bezorger

m4rsell op 10 maart 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 maart 2015

Een lezer van het Algemeen Dagblad heeft geklaagd over geluidsoverlast veroorzaakt door een nieuwe bezorger die kranten per brommer aflevert. De bezorger rijdt met een draaiende motor door de straat, wat leidt tot verstoring van de nachtrust, soms al voor 05:00 uur. De lezer waardeert echter de stipte en volledige bezorging van de krant.

Mijn Klacht:

Beste AD,
Sinds kort is het weer zover; de (nieuwe) bezorger levert de kranten af per brommer. Hij rijdt een rondje door de straat en bezorgt de kranten voor de deur met draaiende motor waardoor de halve straat wordt gewekt. Soms al voor 05:00!
Ik wil overigens ook aangeven dat de krant altijd netjes op tijd en keurig volledig wordt bezorgd.
grt,
Marcel

Gewenste Oplossing:

1. De bezorger parkeert zijn brommer met de motor uit aan het begin van de straat en bezorgt de kranten lopend.
2. De krant wordt per fiets bezorgd. Wat mij betreft verbiedt AD bezorging met een brommer in de zgn. binnenwijken. Dat is beter voor de nachtrust van de klant en zijn buren en spaart het milieu. Daarnaast bespaart het de bezorger kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM