Klacht: krant niet ontvangen

claus52 op 12 maart 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw, Bedankt voor uw bericht. Wij stellen het op prijs dat u de moeite hebt genomen om ons te melden dat uw krant niet goed bezorgd werd. Namens AD willen wij u hiervoor onze welgemeende excuses aanbieden. Uw...

Status Opgelost
Datum 12 maart 2012

Mevrouw De Koff ervaart regelmatig problemen met het niet ontvangen van haar krant. Bij contact met de klantenservice krijgt zij alleen de optie om de krant online te lezen, wat zij niet wenst. Dit heeft geleid tot haar besluit om het abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

regelmatig geen krant.En als je belt krijg je steeds een band dat je een mob. nummer op kan geven om de krant van die dag dan via het internet te lezen maar dat wil ik niet ik wil gewoon een krant nabezorgt krijgen ,maar de mogelijkheid om dat in te toetsen gaat gewoon niet Dus deze krant heeft zijn langste tijd gehad bij ons wij gaan ons abbonnement opzeggen.
Mevr. De Koff.

Gewenste Oplossing:

Gewoon een krant door de bus,ook de nabezorging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Algemeen Dagblad in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Algemeen Dagblad een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Algemeen Dagblad

Heeft op 13 maart 2012 om 11:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw,

Bedankt voor uw bericht. Wij stellen het op prijs dat u de moeite hebt genomen om ons te melden dat uw krant niet goed bezorgd werd. Namens AD willen wij u hiervoor onze welgemeende excuses aanbieden. Uw meldingen dragen er in belangrijke mate toe bij dat onze bezorgorganisatie bijtijds actie kan ondernemen.

Naar aanleiding van uw bezorgklacht sturen wij u per post bonnen waarmee u bij alle verkooppunten gratis uw krant op kunt halen, mocht de krant een keer niet zijn bezorgd. De bonnen zult u een dezer dagen in uw brievenbus aantreffen. Wij realiseren ons dat dit alternatief geen oplossing is en doen ons uiterste best om herhaling in de toekomst te voorkomen.

Uw klachtmelding is in het systeem verwerkt. Dit zou moeten resulteren in een bestendige bezorging. Indien de klachten over de bezorging op uw adres voortduren, kunt u contact opnemen met de afdeling Bezorgservice via telefoonnummer 088 – 0505 555, bereikbaar op maandag t/m vrijdag tussen 7.00 – 12.00 uur en 17.00 – 19.45 uur en op zaterdag tussen 8.00 – 13.00 uur, of geef uw bezorgklacht door via www.ad.nl/lezersservice. Dit e-mailadres is no-reply, derhalve kunt u op deze e-mail niet reageren.

Met vriendelijke groet,

Webcare AD

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Algemeen Dagblad beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM