Klacht: bezorging krant

willeke1 op 18 februari 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Het spijt me te horen van uw klacht. Onze excuses dat hier niet eerder op is gereageerd. Klacht.NL is geen eigendom van het Algemeen Dagblad, maar een extern bedrijf. Zodoende kunnen wij spoedige afhandeling via dit kanaal helaas niet garanderen....

Status Opgelost
Datum 18 februari 2012

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft herhaaldelijk geen zaterdagkrant ontvangen, ondanks een abonnement voor zaterdag en maandag. De abonnee heeft dit probleem meerdere keren gemeld, maar er is nooit een nabezorging uitgevoerd, wat leidt tot onvrede over de prijs-kwaliteitverhouding van het abonnement.

Mijn Klacht:

ik heb nu al diverse keren geen krant op zaterdag gehad en ik heb een abonnement voor zaterdag/maandag.
ik geef het door maar het wordt niet nabezorgd en vind dat niet in de haak en als ik dit doorreken dan is het een duur abonnement,in 2011 5 keer de zaterdagkrant niet gehad. Er is geen ene keer een krant nabezorgd!!

Gewenste Oplossing:

éen aantal bonnen zodat ik de krant dan maar zelf kan halen of een paar keer de door de weekse krant kan halen, maar gewoon zorgen dt de bezorging naar wens loopt en dan zeker de nabezorging, want die is er volgens mij gewoon niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Algemeen Dagblad in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Algemeen Dagblad een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Algemeen Dagblad

Heeft op 05 maart 2012 om 09:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het spijt me te horen van uw klacht. Onze excuses dat hier niet eerder op is gereageerd. Klacht.NL is geen eigendom van het Algemeen Dagblad, maar een extern bedrijf. Zodoende kunnen wij spoedige afhandeling via dit kanaal helaas niet garanderen.

Indien uw klachten nog aanhouden, kunt u ons het snelst bereiken op de lezersservice per telefoon: tijdens kantooruren op 088 050 5050. Bezorgklachten kunnen dagelijks gemeld worden tussen 7 en 12 via 088 050 5055. Administratieve vragen en opmerkingen kunt u tevens deponeren via http://www.ad.nl/service. Berichten voor de redactie kunt u melden via [email protected], en vragen over digitale diensten op [email protected].

Met vriendelijke groet, Webcare Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Algemeen Dagblad beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM