Klacht: Bezorging

Simba_0001 op 17 oktober 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 oktober 2014

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ontving een gratis abonnement, maar ervaarde problemen met de bezorging; de krant werd op de eerste dag wel bezorgd, maar op de tweede dag niet. Daarnaast ondervond de abonnee moeilijkheden bij het melden van deze bezorgproblemen.

Mijn Klacht:

Ik kreeg een gratis abonnement van het AD aangeboden. De eerste dag werd de krant bezorgd maar de tweede dag niet. Dat begint niet zo goed. Ik probeer dit te melden. Echter dit gaat uiterst moeizaam.

Gewenste Oplossing:

Neem contact met mij op en bezorg de krant volgens afspraak

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM