Mijn Klacht:
Heb een abbonnement afgesloten en willen wel geld maar heb al vanaf het begin af nog geen krant gezien
Gewenste Oplossing:
Mijn abbonnement neteen weer opheffen
ronald111 op 04 februari 2013 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft aangegeven dat hij sinds het afsluiten van zijn abonnement geen krant heeft ontvangen, ondanks dat er wel betaling is gedaan. De abonnee is ontevreden over de bezorgservice en vraagt om een oplossing.
Heb een abbonnement afgesloten en willen wel geld maar heb al vanaf het begin af nog geen krant gezien
Mijn abbonnement neteen weer opheffen
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM