Klacht: Bezorgen krant

Adele Kremers op 22 maart 2018 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 maart 2018

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart problemen met de bezorging van de krant, die de laatste maanden onregelmatig en vaak te laat arriveert. Op een bepaalde dag is de krant zelfs helemaal niet ontvangen. De abonnee verzoekt om een oplossing voor deze bezorgproblemen.

Mijn Klacht:

Al enige maanden wordt het AD onregelmatig bezorgd. Vaak komt de krant te laat en vandaag hebben we helemaal geen krant ontvangen. Wij hopen dat U dit op kunt lossen.

Gewenste Oplossing:

Wij willen dat we iedere dag voor 7.30 een krant ter beschikking hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM