Mijn Klacht:
10 september 2014 ontving ik per post een tablit empire van het AD als welkomstcadeau. Ik heb echter nimmer een abonnement afgesloten.
Ik heb, in verband met het wk, gedurende het wk een “proef-abonnement” gehad, die is gestopt.
Ik ben toen telefonisch benaderd met de vraag hoe het abonnement was bevallen. Ik heb aangegeven dat dit niet goed bevallen is, omdat de krant na 7 uur s’ochtends werd bezorgd en ik hierdoor pas bij thuiskomt na een werkdag de krant zag. Daarnaast heb ik aangegeven dat ik de digitale versie niet kon gebruiken. Al pratende is mij toen aangeboden per compensatie een maand lang de zaterdag-editie te doen toekomen. (met kan dat deze later omgezet zou worden in een abonnement, hierover zou nog telefonisch kontakt worden opgenomen).
Ik ben, vooral door de manier waarop dit nu gespeeld wordt, geenzins van plan om een abonnement te gaan afsluiten.
Gewenste Oplossing:
op het moment dat er een afspraak is om de tablet te retourneren (uiteraard nog in verpakking) en het "abonnement" wordt gecanceld.

