Klacht: Aanbieding na invullen Buurtonderzoek

R. Pak op 04 november 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 november 2014

Na deelname aan het buurtonderzoek heeft de klager aangegeven dat er een gratis aanbieding van het Algemeen Dagblad naar een specifiek adres in Rotterdam gestuurd zou worden. Tot op heden is er echter geen krant op dat adres bezorgd. De klager verzoekt om een reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Geachte Heer /Mevr
Wij hebben meegedaan met het invullen van het buurtonderzoek en daar bij aangegeven dat wij het aanbood gratis AD naar Mevr C Pak van de Graaf in de Zevenoord 81 te Rotterdam wilden aanbieden.
Helaas is er op dit adres nog geen krant bezorgd.

Graag van jullie reactie .
PS wij hebben het formulier met de post naar jullie gezonden,

Gewenste Oplossing:

Als op het genoemde adres de krant bezorg zal worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM