Klacht: 2 keer binnen een maand geen bezorging van krant

ppaalvast op 04 oktober 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 oktober 2014

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart herhaaldelijk problemen met de bezorging van de krant. Ondanks het weekendabonnement voor zaterdag en maandag, is de krant op twee verschillende zaterdagen niet bezorgd. De abonnee heeft een bezorgklacht ingediend, maar vindt het moeilijk om zijn onvrede over de slechte bezorging te uiten.

Mijn Klacht:

wij hebben een weekendabonnement (zaterdag en maandag bezorging) en hebben nu voor de tweede keer in een maand (13/9 en 4/10) geen krant bezorgd gekregen op zaterdag.
Wel een bezorgklacht ingediend, maar je kan nergens je ongenoegen uiten over de slechte bezorging.

Gewenste Oplossing:

elke week de krant ontvangen, waarvoor we ook betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM