Mijn Klacht:
Ik heb op 11-1-2015 een proefpakket ultrabright besteld.
Deze kosten waren eenmalig €3,99 deze netjes betaald. Meteen die zelfde dag afgemeld voor ultra bright. wilde alleen het proefpakket proberen.
Ik heb de andere twee doosjes terug gestuurd aangetekend met alle gegevens.
En toen kreeg ik toch nog een mail dat er 80,65 van mijn rekening gehaald zou worden. Ik heb meteen ultra bright gebeld, en ze zeiden ja er is een fout gemaakt bij onze incasso Alektrum er wordt niks van u rekening afgehaald en u hoeft het ok niet te betalen.
Het werd naar 5 werkdagen toch door alektrum van mijn rekening gehaald het gehele bedrag van €80,65
Deze heb ik meteen terug geboekt op mijn eigen rekening.
En ik heb weer contact gezocht met klantenservice ultra bright. deze weer de situatie uitgelegd en ze zeiden we sturen een brief naar alektrum en dan komt het goed. U hoeft niets te betalen hun hebben een fout gemaakt.
Maar weken later kreeg ik een aangetekende mail van Alektrum met dat ik nog een openstaan factuur van 80,65 moet betalen en dat zo spoedig mogelijk moet betalen anders word het bedrag hoger en gaan ze stappen ondernemen.
Weer contact met ultra bright gezocht en zegt contact te gaan zoeken met Alektrum. En ik nog steeds niks hoef te betalen want ik heb alles netjes voldaan zoals afgesproken.
Tot nu toe is er nog geen oplossing maar ik blijf mails krijgen van Alektrum en ik ga gewoon niet betalen voor iets wat ik netjes terug gestuurd heb, en op tijd heb afgezegd.
Als er geen schriftelijke duidelijke oplossing komt van Alektrum en/ of Ultra bright ben ik genoodzaakt om aangifte te doen en verdere stappen bij de politie te ondernemen. Ultra bright is oplichting!
Gewenste Oplossing:
Ik ga niks betalen, en ik wil geen mails/ aangetekende info meer krijgen van Ultra Bright of van Alektrum.
Ik heb er echt genoeg van. Wil een duidelijke goede oplossing.

