Klacht: Zeer onvriendelijk en discriminerend

NadiaLaasal op 10 december 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aldi has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 10 december 2016

Klanten van de Aldi aan de Lusthofstraat in Rotterdam ervaren onvriendelijk en discriminerend gedrag van de leidinggevende en een medewerker. De leidinggevende negeert klanten en reageert op een onvriendelijke manier op vragen, terwijl een andere medewerker selectief groet. Een klant heeft hierover geklaagd bij een collega van de Aldi.

Mijn Klacht:

Sinds de opening van de Aldi aan de Lusthofstraat te Rotterdam hebben vele klanten last van o.a. de leidinggevende. Hij is zeer onvriendelijk. Wanneer je de winkel binnenkomt, kijkt hij je niet eens aan laat staan groeten. Vraag je hem wat, bijvoorbeeld waar ligt de pindakaas? Zijn antwoord: Daar en anders is het op..Op een zeer onvriendelijke toon. Onbegrijpelijk dat zo’n iemand zo’n functie kan hebben tegenwoordig. Onbegrijpelijk!
Er is nog een medewerker die bepaalde mensen groet en bepaalde mensen absoluut niet groet. Hier heb ik het meeste moeite mee.
Ik heb vandaag gesproken met een ander collega van de Aldi hierover dat ik dit absoluut niet meer pik. Ik liep in de winkel en de medewerker liep richting mij en zag mij en keek de andere kant op en geen goede morgen helemaal niks. Ik liep verder naar de kassa om af te rekenen..De medewerker liep langs een blanke man en deze meneer werd netjes gegroet zoals het hoort. Dit is vele malen gebeurd. Zeer vernederend.

Ik hoop dat deze klacht serieus genomen wordt, want dit is te bizar voor woorden. Ik heb deze stap uiteindelijk genomen, omdat ik mensen ken die deze filiaal niet meer binnenkomen i.v.m. de bovengenoemde klachten.

Hopende u voldoende geïnformeerd te hebben en zie uw bericht tegemoet.

p.s. de jonge medewerkers in de Aldi filiaal te Lusthofstraat doen het uitstekend. Een ieder met respect behandelen.

Gewenste Oplossing:

Heel simpel....een ieder mens gelijk behandelen. De juiste medewerkers op de juiste plekken zetten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aldi

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aldi nog niet in behandeling is genomen.

Aldi

Heeft op 09 februari 2021 om 14:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben of verder geholpen willen worden met uw klacht, neem dan contact op via [email protected].

Met vriendelijke groet,

ALDI Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer