Klacht: verschillende prijzen afgeprijsde tablet

oldenziel op 29 december 2014 over Aldi in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aldi has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben...

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 29 december 2014

Een klant heeft een tablet gekocht bij Aldi in Nunspeet voor €75, maar ontdekte dat dezelfde tablet in andere filialen, zoals in Harderwijk, voor €179 werd aangeboden. Na contact met de klantenservice werd bevestigd dat afprijzingen per filiaal kunnen verschillen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo,

Afgelopen zaterdag heb ik een tablet in Nunspeet gekocht (deze is helaas al defect na 2 uur in gebruik te hebben gehad).

Het gaat hier om de tablet E10320. Deze was afgeprijsd voor €75

Daarna ben ik op zoek gegaan naar eenzelfde tablet in andere filialen van aldi. In Harderwijk, drielanden, stond dezelfde tablet voor €179. Daar was ik erg verbaasd van. Toen ik met de filiaalmanager sprak zei ze dat deze niet in de aanbieding was en gewoon €179 kost. Ik had haar verteld en wilde haar mijnbon laten zien dat ik diezelfde dag er €75 voor had betaald. Zei vertelde dat d afprijzingen per filiaal anders zijn.

Na vandaag contact te hebben opgenomen met de klantenservice zijn wij op zoek gegaan naar een ander filiaal die deze tablet eventueel zou hebben. (Klantenservice vertelde mij dat de afprijzingen overal gelijk zijn).

In Lelystad aan de jol hadden ze deze tablet nog maar ook zei gaven geen korting en hielden de oude prijs aan. Het gekke is dat de tablet al niet meer in het systeem staat en er een ander kaartje voor staat dan dit type. De kassa scant de tablet ook niet meer.

Ook heb ik geprobeerd de rayonleider te bellen van Harderwijk, echter kreeg ik van deze meneer geen gehoor na twee keer gebeld te hebben.

Ik ben dus ook zeer teleurgesteld hoe het verlopen is. Daarom hierbij mijn klacht en ik hoop dat jullie mij tevreden kunnen stellen. Graag hoor ik van u.

Met vriendelijke groet,

 

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn defecte tablet omruilen in het filiaal in Harderwijk, maar dan zonder bijbetaling. Daarnaast hebben ze in lelystad aan de jol ook nog deze tablet die ik ook graag wil kopen voor €75, echter houden ook zij de originele prijs aan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aldi

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Graag deze verwijderen aangezien mijn telnr. erbij staat!!!! Emma, wil je deze verwijderen!!!!!

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Aub haal deze klacht weg aangezien mijn persoonsgegevens worden geschonden op deze manier!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aldi nog niet in behandeling is genomen.

Aldi

Heeft op 09 februari 2021 om 14:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben of verder geholpen willen worden met uw klacht, neem dan contact op via [email protected].

Met vriendelijke groet,

ALDI Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer