Mijn Klacht:
Beste ALDI,
Ben al 30 jaar klant bij Aldi, maar door het aanbod dat steeds wisselt van is er niet of wel meestal op! maar nu het volgende waarom zijn er al 8 weken geen champignons te krijgen, waarom zijn er in de mosseltijd geen mosselen te krijgen, waarom is het rund poulet verdwenen, waarom zijn de riblappen onacceptabel vet veel te vet Aldi meent toch niet dat de mensen roofdieren in huis hebben, deze zijn voor consumptie niet te gebruiken, waarom geen Aldi merk smack meer ja alleen die dure van Unox.
En zo zijn er nog meerdere artikelen die opeens verdwijnen, meerdere mensen klagen hierover dat men voor de boodschappen volledig te hebben het benodigde in een andere winkel moeten gaan halen u bent door deze bedrijfsvoering dief van uw eigen beurs, zo wil ik eigenlijk geen bood- schappen doen en maar hopen dat het er is. Ik kijk en wacht de maand juni af of er verbetering
is zo niet ga ik naar de concurrent. DOE ER WAT AAN ALDI!!! Kom graag in de ALDI maar wel voor mijn volledige boodschappen!!!!
Met vriendelijke groet P.G.Weerts
Gewenste Oplossing:
Dat weer aanvullen wat er altijd geweest is en graag kijken naar de kwaliteit van het rund vlees,
Doet u wel streeksgewijs controles bij uw leverancier en controles in de uw winkels? is uw communicatie naar de bedrijfsleider en medewerkers wel voldoenden?
Aan de bedrijfsleider en medewerkers ligt het niet deze mensen werken zich uit de naad,
dus ook bij hen navraag en aan de klanten voor een klanttevredenheid onderzoek dan krijgt u tenminste een eerste indruk hoe men over de Aldi denkt!!


