Mijn Klacht:
Ik had graag de 32GB (micro)SD-kaart gekocht echter bij alle filialen in mijn directe omgeving blijkt de kaart in de meeste gevallen al binnen een uur uitverkocht te zijn. Familie elders in het land heeft dezelfde ervaring opgedaan.
Ik vindt het teleurstellend dat u van een artikel waarvan aangenomen kan worden dat deze tot het laatste exemplaar verkocht zal worden zo’n beperkte voorraad ingekocht wordt.
Andere artikelen worden dusdanig ingekocht dat ze vaak nog weken in de winkel liggen omdat ze over blijven. Dit artikel is een klanten magneet en kan extra verkopen opleveren. Nu gaat het merendeel van de mensen teleurgesteld en met een negatief gevoel over de Aldi naar huis. Erg jammer voor de Aldi en BALEN voor de mensen die het artikel een uur na opening al niet meer kunnen kopen.
Gewenste Oplossing:
Ik had 2 kaarten willen hebben voor één Dashcam en één fotocamera. Het zou een oplossing zijn als het artikel alsnog via internet te bestellen zou zijn bij de Aldi.

