Mijn Klacht:
Bij thuiskomst merkte ik dat er drie flessen wijn op mijn kassabon waren aangeslagen , terwijl ik er maar twee heb ontvangen.
Gewenste Oplossing:
Na terugbetaling van het bedrag van € 5,99.
Beste klant, ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben...
Een klant van Aldi ontdekte bij thuiskomst dat er drie flessen wijn op de kassabon stonden, terwijl hij slechts twee flessen had ontvangen. De kwestie is inmiddels opgelost.
Bij thuiskomst merkte ik dat er drie flessen wijn op mijn kassabon waren aangeslagen , terwijl ik er maar twee heb ontvangen.
Na terugbetaling van het bedrag van € 5,99.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aldi
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aldi nog niet in behandeling is genomen.
Heeft op 09 februari 2021 om 14:23 geantwoord
Beste klant,
ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben of verder geholpen willen worden met uw klacht, neem dan contact op via [email protected].
Met vriendelijke groet,
ALDI Klantenservice
Tip van onze consumentenexpert
Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.
Bron: ConsuWijzer