Klacht: slechte behandeling

JELLOUL op 23 december 2013 over Aldi in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aldi has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben...

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 23 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik stak mijn digitale kaart ( maltijdscheques) om te betalen, ik moest 77€ betalen maar ik had alleen 75,15€ op die kaart.

de verantwoordelijke heeft een poging gedaan om 75€ met de kaart te betalen en de rest kasch te betalen. het ging niet ze hebben me naar andere kassa gestuurd, bij de betaling bleek dat alleen maar 0,15€ op de rekening stond.
de verantwoordelijk beweerde dat er alleen 0,15 op mijn rekening stond al heeft hij 75,15€ gezien bij de 1ste poging en de 2de medwerkster bevestigde zijn mening.
ik moest dan terug naar huis gaan om de uitreksel af te drukken waar op stond dat 75€ afgetroken was en daarna hebben ze die teruggestort.

Gewenste Oplossing:

we zijn meer van 25 jaar klanten bij aldi maar vanaf nu gaan we nooit meer bij aldi boodschappen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aldi

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aldi nog niet in behandeling is genomen.

Aldi

Heeft op 09 februari 2021 om 14:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben of verder geholpen willen worden met uw klacht, neem dan contact op via [email protected].

Met vriendelijke groet,

ALDI Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer