Klacht: Negeren eigen corona regels

I care op 13 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aldi has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 november 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Hooisma, Wat een ontzettende vervelende situatie heeft u meegemaakt. Ik wil u daar graag mijn welgemeende excuses voor aanbieden. Het is zeker niet de bedoeling dat u zich opgelaten voelt wanneer u een mondkapje draagt, wat ons personeel...

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 13 november 2020

Een klant van Aldi in Harlingen ervaart ongemak door het negeren van de eigen coronaregels door zowel personeel als klanten. Dit leidt tot ongepaste discussies in de winkel, waardoor de klant besluit om de supermarkt te mijden. De situatie wordt als onacceptabel ervaren, vooral voor degenen die zich wel aan de richtlijnen houden.

Mijn Klacht:

Niet alleen het personeel van Aldi Harlingen lapt de eigen corona regels aan de laars, maar schoffeert tevens klanten die wél de adviezen en regels ter hand nemen.
Gevolg : dusdanig ongemakkelijk voelen dat mensen mondkapjes maar achterwege laten want neen, het voelt niet prettig als je in de rij bij de kassa mag ‘ genieten ‘ van een discussie tussen een mondkaploze caissière met een mondkaploze klant waarin mondkapjes dragers worden uitgemaakt als domme meelopers zijn die alles maar klakkeloos geloven en zich gek laten maken
Daar sta je dan als weldenkend persoon die echt zelf wel in staat is om weloverwogen en bewust haar eigen keuzes en beslissingen te nemen … zoals ik nu ook de keuze maak en neem om Aldi Harlingen te mijden.
Maar ik ben van mening dat deze manier van handelen niet alleen reuze onbeschoft is maar ook nog eens laakbaar en tegen alle adviezen en ( eigen !) regel indruist en dat Aldi Harlingen daarop gewezen dient te worden.
Daarnaast kunnen klanten nu zelf beslissen of ze zich bij zo’n houding nu juist wel of niet prettig voelen .. tegenstanders van bepaalde maatregelen zijn daar welkom, voorstanders van diezelfde maatregelen zou ik adviseren naar een andere winkel te gaan.

Gewenste Oplossing:

Naleving en opvolging van eigen regels en landelijke adviezen, zowel door het personeel als ook door de klanten en daar ook op toezien.
Het sneeuwbal effect was er al overduidelijk: in Aldi Harlingen droegen de meeste klanten geen mondkapje, in de daarna bezochte winkels de meeste juist wel.
Overigens zijn de regels bij die winkels ( Lidll, Jumbo, Plus en de Action ) juist weer aangescherpt, als klant zijnde voelt het imo toch prettiger aan als zaken serieus genomen worden ipv. uitgemaakt te worden voor een domme meeloper

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aldi in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aldi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Aldi

Heeft op 17 november 2020 om 14:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Hooisma,

Wat een ontzettende vervelende situatie heeft u meegemaakt. Ik wil u daar graag mijn welgemeende excuses voor aanbieden. Het is zeker niet de bedoeling dat u zich opgelaten voelt wanneer u een mondkapje draagt, wat ons personeel zelf ook verplicht is te dragen. Ik ga uw melding direct doorgeven aan de leidinggevende. Omdat wij het waarderen dat u dit bij ons meldt, zal ik een voucher naar u verzenden.

Met vriendelijke groet,

Elles van Zuydam
Specialist Customer Service

Klantenservice
ALDI Nederland
Pascalweg 21
Postbus 147
4100 AC Culemborg

[email protected]
Bereikbaar ma t/m vr 09.00 - 17.00 uur

Alle klachten die gemeld zijn door I care
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer