Klacht: Klant koning of medewerker koning???

AnneClarissa op 30 september 2014 over Aldi in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aldi has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 9 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben...

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 30 september 2014

In een Aldi-filiaal in Leerdam ervoer een klant onvrede over het feit dat twee medewerkers voorrang kregen bij de kassa, terwijl andere klanten in de rij stonden te wachten. De klant sprak de stagiair aan op deze situatie en liet zijn contactgegevens achter in de hoop op een reactie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,
vandaag stond ik in de rij in een Aldi filiaal in Leerdam, op het Europaplein. Iedereen stond netjes te wachten op zijn/haar beurt, toen er een medewerker (grote man) verscheen die even snel zn lunch boodschappen (zo denk ik dat het lunch boodschappen waren) wilde afrekenen bij de cassiere. Hij ging dus niet in de rij staan en werd accuut geholpen door de cassier. Drie minuten later kwam er een tweede medewerker aan (een grote, gezette vrouw) die ook even snel haar lunch boodschappen af ging rekenen. Ook zij ging niet in de rij staan. Toen ik aan de beurt was zei ik hier iets over tegen de cassier die een stagiair bleek te zijn. Hij was het roerend met me eens. Ik heb mijn naam en telefoon nummer achtergelaten in de hoop dat ze me zouden bellen (de stagiair zou mn klacht doorgeven). Helaas is dit tot op heden niet gebeurd.

Ik vind dit niet kunnen. Als bedrijf straal je hiermee alles behalve klantvriendelijkheid en professionaliteit uit. Jammer.

Groet,
Anne Eschauzier

Gewenste Oplossing:

Ik zou het zeer op prijs stellen wanneer mijn klacht wordt neergelegd bij de desbetreffende filiaal manager.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aldi

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aldi nog niet in behandeling is genomen.

Aldi

Heeft op 09 februari 2021 om 14:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben of verder geholpen willen worden met uw klacht, neem dan contact op via [email protected].

Met vriendelijke groet,

ALDI Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer