Mijn Klacht:
Bij Aldi Simpelveld is kassa 3 druk bezet. Een bediender roept naar om naar kassa 1 te komen. Ik had maar 4 of 5 delen en had alles in een plastiek zak gedaan. Daar zegt meneer ik moest een karretje gebruiken.
Als reden gaf hij op dan zou het sneller gaan. Nou dat is nogal irritant temeer omdat ik gehandicapt ben en ik met loopstok loop. De plastiek zak leg ik op het band en leeg hem volledig. Wat is nu sneller ? Daarnaast zijn de invalidenparkeerplaatsen aan de grens van het mogelijke. 100 mtr van de ene, 150 mtr vanaf de andere kant. De wagentjes staan op ca, 150 mtr vanaf de invalide parkeerplaats. De grens voor een invalideparkeerkarrt te krijgen ligt bij minder kunnen lopen dan 100 mtr. Aldi moet misschien adverteren met “alleen voor valide mensen geschikt” i.p.v. irritante regeltjes te bedenken.
Gewenste Oplossing:
Nou, ik zal bij die Aldi niet snel meer gaan. Ik zal misschien helemaal niet meer bij aldi binnen lopen. Ze hebben inspraak bij de aanleg en vergeten een deel van hun klanten. Toegang is voor mij een voorwaarde. Als die niet gerespecteerd wordt kan ik thuis blijven. Ik kwam er nota bene nogal vaak.

