Mijn Klacht:
Na in de ALDI winkel bij het brood het het volgende reclamebordje gelezen te hebben.
BAKKERSGOUD BRODEN 2 voor 3 €, besloten om bakkersgoud broden te kopen.
Echter bij de kassa gewoon 1,99 per brood afgerekend.
Bij navraag aan de manager, blijkt dat ik niet kan lezen.
Onder het brood staat een bordje met de naam vh brood.
Bij het brood met de naam BAKKERSGOUD RUSTIEK is de reclame natuurlijk niet geldig maar met de naam BAKKERSGOUD is de naam wel geldig.
Volgens mij is de reclame geldig voor BAKKERSGOUD en dan alle broden of de reclame is geldig voor BAKKERSGOUD BRODEN maar daar is geen bordje van aanwezig onder de broden. Wel hangt er een bordje bakkersgoud maar daar zou de reclame dan ook niet voor kunnen gelden omdat het woordje broden ontbreekt.
Behoorlijk misleidend deze manier van reclame maken, inde winkel kwamen we er niet uit en ben ik er maar mee gestopt voordat het ordinair begon te worden.
Echter het vertrouwen in de Aldi heeft bij mij een behoorlijke deuk opgelopen.
Gedurende de tijd dat hier geen oplossing voor is zullen wij de Aldi moeten overslaan bij onze inkopen en zal ik anderen maken op de verkoopwijze.
Gewenste Oplossing:
Dit soort reclame waar twijfels kunnen ontstaan niet meer in de winkels plaatsen.
Een oplossing laat ik verder aan Aldi over.

