Mijn Klacht:
Als ik via Marktplaats iets verkoop gebruik ik het laatste halfjaar vaak DHL om het voor 3,99 te versturen. Ik ontvang dan een QRcode die bij het verzendpunt wordt gescand en omgezet in een streepjescode. Helaas zijn de laatste drie pakketten blijkbaar nooit in de goede regio aangekomen en zijn deze onterecht naar mij (de verzender) geretourneerd. In eerste instantie staat er dat het pakket vertraging heeft en 1 á 2 dagen later wordt bezorgd. Na 10 dagen is er nog geen beweging en na uren aan de telefoon en op de chat blijkt dat het pakket kwijt is. Bij doorvragen blijkt dat het niet af te leveren was en daardoor retour afzender gaat. Dus een onderzoek ingesteld waarna alleen de koper op de hoogte wordt gehouden. Het leuke is dat op een gegeven moment de koper een bericht van DHL krijgt dat het pakket netjes bij de verzender is teruggekeerd. Dat is gewoon niet zo en het probleem is dat ik als verzender van niks weet. Het eerste pakket wat op deze manier verkeerd is gegaan werd onverwacht na 3 weken bij mij geretourneerd.
Het tweede pakket is nu 26 dagen geleden voor het laatst actief geweest in de tracktrace. Hierbij is ook een onderzoek ingesteld waarvan ik nooit meer iets heb gehoord. Het derde pakket is nu 16 dagen geleden voor het laatst actief geweest in de tracktrace (één a twee dagen vertraging…) en ook nooit meer iets van gehoord. Na het ingestelde onderzoek heeft de ontvanger wel bericht gehad dat het pakket op 30 oktober heel correct door DHL naar mij is teruggestuurd. Maar dus al 16 dagen niet bij mij afgeleverd. DHL is niet te bereiken. Halverwege wordt het chatbericht zomaar beëindigd en bij bellen hoor ik ruis. Afgelopen week kon ik wel bellen, na ongeveer 3 kwartier in de wacht. Dus een flink probleem. Ik heb gevraagd of de verzendkosten aan de kopers kunnen worden terugbetaald en de artikelen heb ik zelf terugbetaald. Niemand kan mij zeggen waar de laatste twee pakketten zijn en hoe dit komt. Voor mij dus geen DHL via marktplaats meer. Echt schandalig hoe hiermee wordt omgegaan.
Gewenste Oplossing:
Ik wil weten waar de twee pakketten zijn (casenummer 22371985 en 22115700). Er is een onderzoek ingesteld maar ik hoor als verzender niks. Ook wil ik weten waar dit aan ligt. Volgens DHL klopt alles dus het is raar dat de laatste 3 pakketten die ik heb verstuurd allemaal problemen hebben. Alleen het eerste pakket is nu terug bij mij en hebben we zelf naar de koper gebracht.

