Klacht: Twee keer geld overgeschreven, en geen reservering

Nezhaadad 123 op 31 mei 2018 over air arabia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf air arabia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 31 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Helaas ben ik dikke in de maling genomen door Air arabia, gisteren geboekt, en achteraf krijg ik suf email dat de reservering geannuleerd is, en geld wel van mijn bankrekening overgeschreven, ik contact met klantenservice de heel dag aan de telefoon hangen 6 mensen gesproken allemaal zeggen ze het zelfde ‘ mevrouw u kunt opnieuw reserveren, en uw geld van de eerst reservering krijgt u binnen 10 dagen terug’, ok als dom koe helemaal daar in geloven, en toch weer boeken ik moet naar Marokko zaken regelen en ik moet vanuit Amsterdam naar Fez, en toch het zelfde verhaal geld afschrijven van mijn bankrekening, en daarna email sturen dat de reservering geannuleerd is.
Ik word helemaal gek van de mensen die werken bij Klantservice ongeloofwaardig en niet mee levend.

Graag hoop ik op snel oplossing.

Gewenste Oplossing:

Graag mijn geld terug en ik zou het fijn vinden als ik toch mee kan vliegen de 03-06.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over air arabia

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over air arabia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM