Klacht: Agis werkt scheef met vergoedingen!

luna8 op 09 augustus 2013 over Agis in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Op 14 augustus is er telefonisch contact geweest. Hierin is aangegeven dat ook mevrouw een 8-daagse kuurreis kan volgen in 2013. In 2014 zal de minimale duur wel 12 dagen zijn.

Bedrijf Agis
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 9 augustus 2013

Een klant van Agis heeft ontdekt dat de verzekeraar sinds 2011 alleen nog 12-daagse kuren vergoedt, terwijl hij jarenlang 8-daagse kuren heeft gehad die altijd vergoed werden. Ondanks het ontvangen van informatie van een andere patiënt dat er dit jaar uit coulance nog wel vergoedingen voor 8-daagse kuren zouden zijn, weigert Agis deze vergoeding te verstrekken. De klant voelt zich benadeeld omdat het lijkt alsof de vergoedingen inconsistent worden toegepast.

Mijn Klacht:

AGIS blijkt, wat bij mij nooit vermeld is,sinds 2011 alleen nog 12 daagse kuren te vergoeden. Ik ga al jaren 8 dagen en heb altijd alles vergoed gekregen. Nu hoorde ik via een andere reumapatient dat ze 8 daagse kuren niet meer vergoeden. Nu heb ik een mail van een andere patient ontvangen waarin ze schrijven het voor dit jaar uit coulance nog wel te vergoeden. Als ik er om vraag willen ze dit niet doen!!! Dus AGIS geeft sommige mensen wel een vergoeding en andere niet!!!

Zie bijlage van coulance mail!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Dat dit jaar net als de andere reumapatient(en) het verblijf vergoed wordt

Bericht van

12 jaren geleden - Op maandag 12 augustus is er een klachtendossier voor mevrouw geopend. Mevrouw krijgt binnen de wettelijke termijn antwoord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Agis in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Agis een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Agis

Heeft op 14 augustus 2013 om 12:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 14 augustus is er telefonisch contact geweest. Hierin is aangegeven dat ook mevrouw een 8-daagse kuurreis kan volgen in 2013. In 2014 zal de minimale duur wel 12 dagen zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM