Klacht: Er zijn geld van me rekening afgeschreven maar ik heb zelf niet gedaan

Masandra op 11 januari 2019 over Adyen in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer⁄mevrouw, Dank voor uw bericht aan Adyen. Adyen is een bedrijf dat in opdracht van online winkeliers betalingen via credit card, iDeal en andere betaalmethoden afhandelt. Adyen levert alleen de achterliggende technische systemen voor afhandeling van betalingen aan winkeliers....

Bedrijf Adyen
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 11 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb van me bank een email gehadt dat ik heeft een betaaling gedaan bij een van der Adyen. Maar daar weet ik niks van. Op rekening nummer NL51ABNA0565668625. kenmerknr 4315467860194277.
En kenbanknr 0030003596834444. Op de naam newcoollimited maar daar heeft ik contact opgenomen maar hun zei dat de rekening nummer niet van hun zijn.

Gewenste Oplossing:

Als ik er acht kom wat heb ik gebesteld zonder dat ik iest weet en hoe.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Adyen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Adyen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Adyen

Heeft op 11 januari 2019 om 17:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer⁄mevrouw,

Dank voor uw bericht aan Adyen.

Adyen is een bedrijf dat in opdracht van online winkeliers betalingen via credit card, iDeal en andere betaalmethoden afhandelt. Adyen levert alleen de achterliggende technische systemen voor afhandeling van betalingen aan winkeliers. Adyen is enkel een technische dienstverlener, voor vragen over uw individuele betalingen en de status van uw bestelling kunt u contact opnemen met de winkel waar u de bestellingbetaling heeft gedaan. Dit geldt ook voor eventuele terugboekingen van succesvolle betalingen.

Wanneer u ons een PSP-nummer of een printscreen van het bankafschrift kunt toesturen via [email protected], kunnen wij proberen de transactie te achterhalen.

Mislukte betalingen binnen de Google PlayStore worden meestal binnen 3 werkdagen teruggeboekt door Google. Voor meer vragen over App ⁄ in-App aankopen, zie g.co⁄payhelp

Wij horen het graag als er meer vragen zijn.

Met vriendelijke groet,

Adyen Support
[email protected]
www.adyen.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM