Mijn Klacht:
Geachte dames en heren,
Vanmorgen heb ik brood gekocht bij Lidl in Oirschot. In verband met de Actie 1 nu en 1 later, zou ik 1 Sesam volkoren brood nu kunnen kopen voor 1 euro, een coupon krijgen om binnen een week later nog een Sesam volkoren brood voor 1 euro te kopen. Helaas sloeg de kassa 1,59 euro aan. Toen ik de kassière de actie uitlegde, haalde zij de bedrijfsleider erbij, die mij gelijk gaf. Ik kreeg dus weer 0,59 euro korting contant uitbetaald, want de kassabon kon niet worden aangepast. Elke week is er wel zo’n actie, maar de kassa slaat het elke keer weer fout aan, waardoor ik wekelijks de nodige discussies heb aan de kassa. Ik vraag me af, of dat het hoofdkantoor een keer in staat is om deze actie fatsoenlijk in de kassa te zetten, zodat dit niet wekelijks hoeft te leiden tot irritaties bij de klant en bij de kassière.
PS: Als ik 2 broden gekocht zou hebben, gaat het wel goed in de kassa. Dan was er 2 euro uitgekomen.
Met vriendelijke groeten,
Willie Schoenmakers
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden, als Lidl in staat is om landelijk de actie 1 nu en 1 later goed in de kassa te krijgen. Deze discussies met klanten, bedrijfsleiders en kassières worden met zekerheid overal in Nederland gevoerd, als het hoofdkantoor niet in staat is om de prijzen goed in het systeem te krijgen. Gaarne zou ik dus een terugkoppeling willen krijgen, als dit structureel is opgelost.
Ten tweede zou een vergoeding voor het melden van en de geleden irritaties wel op zijn plaats zijn. Overigens de bedrijfsleider in Oirschot was ook van de actie op de hoogte en ergerde zich er ook aan, dat de prijzen er weer niet goed in staan.


