Klacht: Wachttijd blokkeren bankpas

Koomans op 06 juni 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Via prive bericht en in reacties antwoord gegeven.

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 6 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een wachttijd van 1x 10 minuten en nog eens 20 minuten Alvorens ik geholpen kon worden mijn bankpas te blokkeren is niet normaal. Mag wat kosten en je hebt geen andere keus dan blijven wachten !

Gewenste Oplossing:

Max. 5 minuten of blokkeren zou via je bank app moeten kunnen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

11 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Ik kan goed begrijpen dat het erg vervelend is om lang in de wacht te moeten staan. In verband met de veiligheid moet uw pas blokkeren echter altijd telefonisch of op kantoor gebeuren. Omdat veel zaken telefonisch geregeld kunnen worden geld voor het 0900-0024 nummer een lokaal tarief. Uw wens om het ook mogelijk te maken om uw pas te blokkeren via de app heb ik doorgezet naar de ontwikkelaars. Zij zullen bekijken of er meer van dit soort wensen zijn. U ontvangt hierover geen bericht. Met vriendelijke groet, ABN AMRO Webcare Mw. S. Moussa

ABN AMRO

Heeft op 10 juni 2014 om 09:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Via prive bericht en in reacties antwoord gegeven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM