Klacht: Rekening geblokkeerd

Samiran op 12 juni 2013 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Vanuit ABN AMRO Webcare hebben wij 13 juni telefonisch contact gehad met de klant. De situatie is besproken en de klant weet welke stappen er nog genomen kunnen worden. De klant is er mee akkoord dat de klacht wordt gesloten.

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 12 juni 2013

Na terugkeer van vakantie ontving de klager een onvriendelijke brief van ABN AMRO, waarin werd gemeld dat er een vermoeden van internetfraude was. Ondanks herhaalde pogingen om de situatie te verduidelijken, voelde de klager zich niet gehoord en vond de toon van de communicatie onacceptabel. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Bij terugkomst van een fijne vakantie vond ik in de brievenbus een zeer onvriendelijke brief van de ABN AMRO, waarin mij gemeld werd dat er een vermoeden was van internetfraude. Natuurlijk is dit niet het geval, maar probeer dat maar eens uit te leggen: je krijgt er geen kans voor! Ik heb een brief terug gestuurd, gebeld, gemaild. In de brief stond dat mijn rekeningen, zowel prive als zakelijk, zsm worden opgeheven, omdat ABN niet geassocieerd wil worden met fraude (wat ik helemaal begrijp. Maar de toon in de brief en de beschuldiging (zonder kans om jouw kant van het verhaal te vertellen) vind ik ronduit slecht!
Erg nare ervaring met deze klantonvriendelijke bank.

Gewenste Oplossing:

De blokkering op mijn rekening opheffen en excuses van de bank.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van ABN AMRO beoordeeld.

ABN AMRO

Heeft op 13 juni 2013 om 10:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vanuit ABN AMRO Webcare hebben wij 13 juni telefonisch contact gehad met de klant. De situatie is besproken en de klant weet welke stappen er nog genomen kunnen worden. De klant is er mee akkoord dat de klacht wordt gesloten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM