Mijn Klacht:
Ivm onvrede over de abnamrobank ( maatschappij- en milieuonvriendelijk, grote boetes en totale desinteresse bij personeel) zijn wij van bank gewijzigd. Mijn minderjarige zoon heeft nog een rekening en spaarrekening bij de abnamro welke we willen voortzetten omdat de bonus bij de spaarrekening anders vervalt.
We hebben de abnamro gevraagd hoe wij zonder onze abnamro rekening de rekening van ons minderjarig kind kunnen beheren. Ik weet dat andere banken iets hebben zodat je kan meekijken via je app. Abnamro heeft dit niet en heeft geen interesse in dit probleem en geeft duidelijk aan dat dit voor hun helemaal niet boeiend is. Er is geen oplossing voor ons probleem en ik erger mij helaas aan de totale desinteresse en klantonvriendelijkheid.
Waardeloze bank die alleen aan zichzelf denkt
Gewenste Oplossing:
Ik Benali blij als de abn amro fatsoenlijk zich buigt over het probleem.
Ik ben tevreden zodra ik als financieel verantwoordelijke ouder van minderjarig kind bij zijn bankzaken kan. Het is namelijk noodzakelijk dat ik dingen kan regelen want mijn zoon kan dit zelf niet

