Klacht: nalatigheid aanvraag hypotheek

19kaatje19 op 17 november 2013 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Alles is op tijd bij de notaris. Klant op de hoogte gebracht en 19-11 gaat door.

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 17 november 2013

Een klant van ABN AMRO diende een hypotheekaanvraag in, met een geplande passeerdatum op 19 november 2013. Door nalatigheid van de hypotheekadviseuse, die te laat vroeg om een akte van verdeling, dreigt deze datum niet te worden gehaald, wat mogelijk leidt tot financiële gevolgen voor de klant. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb bij de abn amro een hypotheek aangevraagd en zou 19-11-2013 passeren.door toedoen van de hypotheekadviseuse gaat deze datum waarschijnlijk niet door.omdat ik gescheiden ben krijg ik nog een deel uit mijn oude woning.dit heb ik verteld toen ik de hypotheekaanvraag deed.een week voor de passeerdatum komt de adviseuse pas met de vraag of er een akte van verdeling is,terwijl ze dat allang had kunnen weten.dit heb ik met spoed aangevraagd.door deze grove fout van de adviseuse gaat waarschijnlijk de passeerdatum niet door omdat mijn deel uit de oude woning waarschijnlijk niet op tijd vrijkomt en niet op 19-11-2013 bij de notaris op de rekening staat.nu wacht mij ook nog een boete.door toedoen van de hypotheekgroep van de abn amro komt nu het geld niet op tijd vrij terwijl ze ons stellig beloofd hebben dat de passeerdatum gewoon doorgaat.

Gewenste Oplossing:

ik ben pas tevreden als ik gewoon volgens afspraak op 19-11-2013 kan tekenen bij de notaris.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 18 november 2013 om 16:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Alles is op tijd bij de notaris. Klant op de hoogte gebracht en 19-11 gaat door.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van ABN AMRO beoordeeld.

19kaatje19

Heeft op 21 november 2013 om 07:33 geantwoord

De dag nadat we de klacht hadden gemeld kregen we gelijk te horen dat alles was opgelost en alle papieren bij de notaris lagen. Dus dit is gelukkig allemaal nog goed gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM