Mijn Klacht:
Hoi, heb naar deze persoon die zegt dat ze Annabel heet maar kan ook Kevin zijn 50 euro over gemaakt. Maar nooit ontvangen wat ik heb besteld.
Gewenste Oplossing:
Geld terug storten
Goedemorgen heer/mevrouw, Wat balen dat je met oplichting te maken hebt gehad. Uit je bericht begrijp ik dat je geld hebt overgemaakt via een Tikkie. Als je via Tikkie hebt betaald, gaat het geld via deze Tikkie tussenrekening uiteindelijk naar...
Hoi, heb naar deze persoon die zegt dat ze Annabel heet maar kan ook Kevin zijn 50 euro over gemaakt. Maar nooit ontvangen wat ik heb besteld.
Geld terug storten
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 31 januari 2022 om 09:28 geantwoord
Goedemorgen heer/mevrouw,
Wat balen dat je met oplichting te maken hebt gehad. Uit je bericht begrijp ik dat je geld hebt overgemaakt via een Tikkie.
Als je via Tikkie hebt betaald, gaat het geld via deze Tikkie tussenrekening uiteindelijk naar de ontvanger van het geld. In de details van de afschrijving zal je ook behalve het tussenrekeningnummer van Tikkie nog een andere IBAN zien staan. Die andere IBAN is uiteindelijk van de betreffende verkoper waar het geld naar toe is gegaan.
Net zoals bij alle betalingen waar je zelf akkoord voor geeft, kan deze betaling niet teruggehaald worden. Dit is namelijk alleen mogelijk bij een doorlopende incasso. Daarom raad ik je aan om aangifte te doen bij de politie. De politie kan een onderzoek starten naar de betreffende IBAN en verdere maatregelen nemen.
Maak ook een melding via het Tikkie whatsappnummer(06-13768528). Zo zijn zij ook op de hoogte en starten zij een onderzoek naar deze Tikkie gebruiker.
Met vriendelijke groet,
Janwalter
ABN AMRO Webcare
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM