Mijn Klacht:
Wegens het omzetten van een beheer rekening naar een prive rekening, moet ik een betaal pas aanvragen. Geen betaal pas, geen geld.
Het schijnt onmogelijk te zijn om fatsoenlijk een afspraak te krijgen. Ik kan de komende 2,5 week nergens terecht. Elk filiaal in Rotterdam en omstreken heeft geen tijd. Beeld bankieren is nu al tot 2 keer toe mislukt.
Is dit de normale gang van zaken? Het is toch niet normaal dat het 2,5 week moet duren voordat ik met een medewerker in gesprek kan? Mijn reserves beginnen op te raken, en ik wil gewoon fatsoenlijk over mijn eigen rekening kunnen beschikken. Blijkbaar is een dat te veel gevraagd. Ik vind dit niet kunnen, en doe mijn bank zaken voortaan dan ook via een andere bank.
Gewenste Oplossing:
Een snellere en persoonlijkere gang van zaken.

