Mijn Klacht:
Het is me opgevallen dat er elke mnd een storing is als de toeslagen binnen moet. Ik vraag me af waarom. Mijm toeslagen krijg ik nooit voor 19.00. Wat mij ook is opgavallen alle inkomen van mij, loon, kinderbijslag, vakantiegeldbaltijd na 12.00 op mijn rekening is. Alle andere banken krijgt de clienten gewoon die ochtend op de rekening. Dat is heel vervelend als je hemt geld in de ochtend nodig heb. En vooral als je op vakantie bent.
Dat laat me zo beslissen een andere bank te nemen. Want ik wil me niet elkend stressen ala iedereen van ing en rabo gewoon in de ochtend hun loon krijgen en ik moet wachten na 12.00. Ik kan nooit iets doen lekkere ontbijtwn of wat dan ook in de ochtend.
Gewenste Oplossing:
Als mijn zorgtoeslag net als ing en rabo op mijn rekening staat elke 20e en dat ik mijn inkomen net als ieder mena met rabo en ing de ochtend op mijn rek. Krijgt ipv na 12.00

