Mijn Klacht:
De klacht die ik gemeld heb is niet opgelost, er is zelfs niet eens uitgelegd waarom de bank gehandeld heeft zoals ze hebben gehandeld. Het gaat om de klacht dat er zomaar rekeningen geblokkeerd worden zonder dat erover gecommuniceerd is met degene op wiens naam de rekeningen staan en ruim 1000 euro afgeboekt wordt van die rekening, wederom zonder waarschuwing.
Ze doen hem af met: deze klacht is elders ook al in behandeling en op die andere site zeggen ze dat ik naar degene moet gaan tegen wie ze hebben gelogen over het geheel.
Gewenste Oplossing:
Ik wil nu wel eens duidelijke uitleg over waarom er gelogen wordt en waarom er niet gewoon toegegeven wordt dat er destijds een fout is begaan. even los van hoe het probleem opgelost gaat worden.

