Loon noet gestort
Klacht van Lixie op 27 april 2018 over ING in de categorie Banken
Ik zou vandaag mijn loon ontvangen van ing naar ing en dit staat nog steeds niet op de bank nou kan ik geen boodschappen doen helemaal niks Lees meer
Bij ING zijn 82 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 59 opgelost (71%). De gemiddelde beoordeling is 4.3/10. Dien een klacht in over ING. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over ING zijn gemeld. Lees meer >
ING is een bedrijf actief in de categorie Banken. Op Klacht.nl zijn in totaal 3767 klachten gemeld over ING. In de afgelopen 12 maanden zijn er 75 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 54 zijn opgelost (72%). ING heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over ING gaan over: geld, rekening, klacht, klantenservice, overgemaakt. Op basis van de 3767 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. ING lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 72%.
Stappenplan bij een klacht over ING:
1. Neem eerst contact op met ING — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Website: https://ing.nl/webcare
Twitter/X: @INGnl
U kunt een klacht over ING indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor ING. Bezoek ook de website van ING op ing.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 3.730 klachten over ING ingediend, waarvan 48 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Banken.
ING lost 87% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 3.237 van de 3.730 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over ING gaan over Beschadigd product of pakket van ING, Klantenservice problemen met ING, Retour en terugbetaling problemen met ING. Bekijk alle ING klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met ING via de website ing.nl, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar ING actief klachten behandelt.
Neem eerst contact op met ING via hun klachtenprocedure. Bent u niet tevreden met de afhandeling? Dien een klacht in bij het Klachteninstituut Financiële Dienstverlening (Kifid). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Klacht van Lixie op 27 april 2018 over ING in de categorie Banken
Ik zou vandaag mijn loon ontvangen van ing naar ing en dit staat nog steeds niet op de bank nou kan ik geen boodschappen doen helemaal niks Lees meer
Klacht van Sam001 op 26 april 2018 over ING in de categorie Banken
Ik wilde geld opnemen op 25-04-2018 bij de ING bank op de hobbemastraat192 te Denhaag. De geld automaat die ik heb gebruikt was binnen in de bank. Ik heb mijn bank pas in de automaat gedaan heb een hoog bedrag... Lees meer
Klacht van Verdibol op 26 april 2018 over ING in de categorie Banken
Ik wist dat er nog spaarloon op een rekening van de ING stond. Ik had dit geld laten staan als ‘appeltje voor de dorst’. Er komt vast een bestemming voor op den duur. Nu had ik drie weken geleden een... Lees meer
Klacht van klachtjf op 25 april 2018 over ING in de categorie Banken
5 april heb ik contact met ING klantenservice over het omhoog gooien van mijn daglimiet. Dit was niet mogelijk en zou blijven staan op 500 euro. 6 april pin in sochtends en savonds een bedrag van iets meer dan 200... Lees meer
Klacht van Robinberkelmans1 op 23 april 2018 over ING in de categorie Banken
Dit is een vervolg van een voorgaande klacht, die een vervolg is op een originele klacht. Ik heb het idee dat de situatie te verwarrend wordt als ik alles uitleg dus ik houd het simpel. Ik probeer al 3 weken een... Lees meer
Klacht van Robinberkelmans1 op 22 april 2018 over ING in de categorie Banken
GRAAG NIET OP 'DE KLACHT IS OPGELOST' DRUKKEN ALS DE KLACHT NIET IS OPGELOST DOSSIERNUMMER ING: 1-9653677645 Er is iets structureel fout bij de ING. Ze laten geen verantwoordelijkheid zien bij gemaakte fouten (sorry zeggen is een holle uitspraak wanneer er geen... Lees meer
Klacht van Robinberkelmans1 op 21 april 2018 over ING in de categorie Banken
Er is iets structureel fout bij de ING. Ze laten geen verantwoordelijkheid zien bij gemaakte fouten (sorry zeggen is een holle uitspraak wanneer er geen verandering van gedrag komt). Ze falen erin om transparant te zijn. En het lijkt alsof... Lees meer
Ik vind het schaamteloos dat ING de stekker er uit heeft getrokken voor Windows mobiel bankieren. Veel gebruikers en vooral senioren zijn hier enorm door gedupeerd. Omscholen naar Android? Goed werken mobiel weg doen? Ik dacht aan vervanging directie en... Lees meer
Klacht van Ben22 op 18 april 2018 over ING in de categorie Banken
Al jaren gebruik ik Norton Identity Safe voor het veilig bewaren van inlog gegevens en passwords. Het programma wordt algemeen als veilig beschouwd. Ik hoef geen tientallen of honderden inlogs te onthouden en als ik -bijvoorbeeld- mijn ING open... Lees meer
Klacht van Grard80 op 16 april 2018 over ING in de categorie Banken
Beste, Na een correctie van een fout in mijn hypotheek, zouden jullie me met terugwerkende kracht vergoeden (ongeveer EUR 580). Tot op heden, na 6 telefoontjes en veel loze beloften is dit nog altijd niet gebeurd. De laatste twee telefoontjes werd... Lees meer