Klacht: Verkeerd product geleverd en nog steeds geen juiste ontvangen

Ggjeuring99 op 09 juli 2021 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 9 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We hebben begin april een een poppenwagen op blokker.com besteld van een verkooppartner hiptof.
We hebben vervolgens een verkeerde poppenwagen ontvangen en dit gelijk gemeld toen we hier achter kwamen toen de poppenwagen werd bezorgd op de verjaardag van het meisje.

Na heel veel mailtjes, telefoontjes hebben we op 25 mei een retourformulier ontvangen en konden we het product eindelijk terug zenden.

Maar nu wachten we nog steeds op het juiste product terwijl het inmiddels als 9 juli is.

De klacht die ik heb zijn eigenlijk 2:
– klacht 1: dat blokker.com niet op is gekomen voor mij als klant. De klantenservice zegt en belooft telkens dat ze achter hun verkooppartner aan gaan, maar het enige wat ik zie gebeuren is dat ze eenzelfde standaard mail versturen en het daar bij laten(op 1x hen bellen dan). Ze laten mij als klant zwemmen, en tikken niet hun verkooppartner op hun vingers. Ze nemen hierin niet de verantwoordelijk op zich.
– klacht 2 is dat een hiptof hun mails niet altijd beantwoorden, en dingen beloven/zeggen en het vervolgens niet nakomen en hierin niet transparant zijn.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de juiste poppenwagen heb ontvangen en ik dit kadootje eindelijk naar het meisje kan brengen .
Maar daarnaast merk ik ook ik pas tevreden kan zijn, als blokker.com kan erkennen dat deze hele afhandeling niet netjes en fijn is verlopen en dat ze het met hun partnerverkoper hiptof het anders hadden aanpakken en dat ze dat erkennen door Iets extra's te doen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ggjeuring99
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM