Klacht: Wist niet dat ik door verbonden werd met 1803

soet01 op 30 juni 2021 over 1803 Infonummer in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reclame
Status Open
Datum 30 juni 2021

Een consument heeft onverwacht hoge telefoonkosten ervaren na een verbinding met het nummer 1803, waarvan hij niet op de hoogte was dat het een doorverbindnummer was. Hij kan zich niet herinneren het nummer gebeld te hebben en is geschokt door de stijging van 21,68 euro in zijn telefoonrekening.

Mijn Klacht:

Ik wist niet dat ik met het nummer 1803 te maken had. Ik kan me niet herinneren dat ik dit nummer heb gebeld, maar nu kom ik achter dat het een doorverbind nummer is. Mijn telefoon kosten zijn ontzettend gestegen zonder dat ik ervan wist. Nu dat ik het specificatie heb gezien met het verhoging van 21,68 euro schrok ik heel erg.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijgt en dat het duidelijker moet zijn voor het doorverbinden moet 1803.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 1803 Infonummer

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 1803 Infonummer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door soet01
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM