Klacht: Niet gekregen wat ik bestelde

logoliesbeth op 19 april 2021 over Prijzenmepper.nl in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 19 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 06.03.2021 kocht ik bij de prijzenmepper een kleine kettingzaag op batterij (Ik zou er 2 krijgen voor de prijs van één) Betaling bankcontact, betaling goedgekeurd door Prijzenmepper.39.99 euro Magazijn Woerden.
Nog enkele in stok en bestelling zou dag nadien vertrekken. Meerdere mails voor terugbetaling, maar de bestelling zat vast in het pamamakanaal . Tenslotte kreeg een waardeloos doekje met opbergvakjes wat niets te zien had met de bestelling.
Ik hoop, gezien de vele oplichtingen, hier juridisch iets zal aan gedaan worden.
Ik dank u voor de medewerking.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld terug krijg of datgene krijg waar ik recht op heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Prijzenmepper.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Prijzenmepper.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door logoliesbeth
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM