Klacht: Vervolgzending retour gestuurd, die ik alsnog zou moeten betalen.

[email protected] op 19 januari 2021 over Pharmaxx in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pharmaxx
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 19 januari 2021

Een klant van Pharmaxx heeft een probeerpakket betaald, maar ontving daarna een vervolgpakket dat hij retour heeft gestuurd. Het bedrijf stelt echter dat de klant verplicht is om de kosten van dit vervolgpakket te betalen, ondanks dat de klant het product niet meer wil.

Mijn Klacht:

Nadat ik te laat heb aangegeven geen gebruik te willen maken van de supplementen, was ik verplicht de kosten van het probeerpakket te betalen. Dit heb ik keurig gedaan. Vervolgens krijg ik een vervolgpakket toegestuurd, dat ik retour gestuurd heb.
Pharmaxx zegt nu dat ik verplicht ben om de kosten van de vervolgzending te betalen. Ik heb het product niet meer en ik wil het ook niet meer.
Hoe kom ik hier vanaf?

Gewenste Oplossing:

Als ik de vervolgzending (die weer retour is naar Pharmaxx en die zij ook ontvangen hebben) niet betaald hoeft te worden.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM