Klacht: Pakket is niet geleverd

Soumaya el khoulati op 07 januari 2021 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 7 januari 2021

Soumaya heeft een klacht ingediend bij Worldtech Nederland B.V. omdat haar pakket, met track en trace code 3SWLT0008773380, niet is geleverd, ondanks dat het als bezorgd staat op 29 december 2020. Ze is verzocht door DHL om contact op te nemen met het bedrijf voor verder onderzoek.

Mijn Klacht:

Hoi,

Ik heb laatste iets besteld met als track en tracé code: 3SWLT0008773380.
Maar ik heb dit niet ontvangen staat als bezorgt op dinsdag 29 december 2020.

Ik moest dus van dhl contact met u opnemen, zodat zij verder kunnen met het onderzoek.

Mvg,
Soumaya

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn pakket heb natuurlijk

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Soumaya el khoulati
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM